7409

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

GÜRSES TEMİZLİK AİLESİ OLARAK BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

Kemal Kardelen
Gürses Temizlik Hizmetlerini 6-7 yıldır tanıyorum, gerçekten işlerini düzenli yapan istikrarlı, müşterilerine değer veren bir firma önce Adanada hizmet veriyorlardı, şimdi Mersinde gerçekten güzel yetkililerini kutluyorum.
TEŞEKKÜRLER KEMAL BEY SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ.
Cevap

ozan sitesi
mersin de temizlik şirketi olarak öncü gördüğüm mersin Gürses Temizlik Şirketine Teşekkür Ediyorum Sitemizi Bir Çok Şirkete Temizlettik Hiç Bu Kadar Öz Veriyle Çalışanını Görmedik .

MİLAS APT
APARTMAN TEMİZLİĞİMİZİ GÜRSES TEMİZLİK YAPMAKTADIR BUGÜNE KADARKİ VERDİKLERİ HİZMETTEN MEMNUNUZ İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

YILMAZ KALAYCI
evimin camlarını ve koltuklarımı sildirdim gürses temizliğe çok teşekkür ediyorum.

AYNUR ŞEN
MERSİNDE TEMİZLİK ŞİRKETİ GÜRSES TEMİZLİK HİZMETLERİNE TEMİZLİK KONUSUNDAKİ TİTİZ VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

ÖZTÜRK İNŞAAT
60 DAİRELİK İNŞAATIMIZIN İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK İŞİNİ GÜRSES TEMİZLİĞE YAPTIRDIK OLDUKÇA MEMNUN KALDIK BU ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.

hüseyin gök
iki bloklu bir sitenin yöneticisiyim gürses temizlikle 1 yıllık temizlik sözleşmesi yaptık verdikleri disiplinli ve temiz hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

ALİ YILMAZ
İLK DEFA EV SAHİBİ OLDUM VE İNTERNETTE GÜRSES TEMİZLİK HİZMETLERİNİN REKLAMINI GÖRDÜM EVİMİN İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİNİ GÜRSES TEMİZLİĞE YAPTIRDIM OLDUKÇA İLGİLİLERDİ VE İSTEDİĞİMİZ GİBİ BİR TEMİZLİK YAPTILAR TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

HANDAN UZUNER
ÇOK TİTİZ BİR EV HANIMI OLARAK EVİMDE YAPTIKLARI TEMİZLİKTE AYNI TİTİZLİKLE ÇALIŞTIKLARI İÇİN GÜRSES TEMİZLİĞE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.